Stran:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106

Jutri 10.8. vabljeni v hotel Paka na redni tedenski turnir z žrebanjem parov

Košarka: 08.08.2017 183 ogledov, 0 komentarjev
Pričetek treningov ekip U15 in U17
Povečaj

Prvi trening bo v ponedeljek, 14.08.2017, ob 9.00. Zbirno mesto je pri Ribiškem domu ob Škalskem jezeru.

Košarka: 01.08.2017 344 ogledov, 0 komentarjev
Začetek treningov mladinske ekipe
Povečaj

Košarkarski klub Elektra sporoča, da s treningi mladinske ekipe prične v ponedeljek, 07.08.2017, ob 18. uri v Športni dvorani Šoštanj

Košarka: 20.06.2017 539 ogledov, 0 komentarjev
Poletni košarkarski tabor ŠOŠTANJ 2017
Povečaj

Otroštvo je obdobje življenja, v katerem se na najboljši način povezujejo družabni, vzgojni in športni cilji. Košarka je šport, ki se neprestano prilagaja duhu in potrebam sodobnega življenja. S to atraktivno igro želimo otrokom približati pot do športa, človekoljubja in strpnosti. Pomagati želimo pri vzgoji in razvijanju otroka v osebnost, ki bo vsem v ponos. Verjamemo, da lahko košarka kot vsestranska športna dejavnost dosti pripomore k oblikovanju teh življenjskih vrednot. Z žogo bodo otroci aktivno zapolnili svoj prosti čas, se pri tem učili in uživali. Poskrbljeno bo tudi za druge aktivnosti in razvedrilo, predvsem pa za varnost med trajanjem tabora. Prijavnico dobite TUKAJ.

Košarka: 09.06.2017 396 ogledov, 0 komentarjev
Vabilo na redno letno skupščino
Povečaj

Predsednik Košarkarskega kluba Elektra Stane Breznik vse člane in članice (društva) skladno z 18. členom veljavnega Statuta vljudno vabi na redno letno skupščino. Redna letna Skupščina KK Elektra bo potekala v petek, dne 16.6.2017 ob 18. uri v učilnici OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Poslovno poročilo za leto 2016 je na voljo TUKAJ.

Košarka: 07.06.2017 339 ogledov, 0 komentarjev
Prijateljske tekme igralcev šol košarke Šmartno ob Paki in Šoštanj
Povečaj

Prejšnji vikend so bile v okviru Elektrine šole košarke, ki jo vodi Miško Cilenšek, v Šmartnem ob Paki in Grižah odigrane 3 tekme. Najmlajši Elektrini košarkarji so se pomerili z vrstniki ŠD Šmarja, Celja ter ŠD Ris.

Bridge: 01.06.2017 168 ogledov, 0 komentarjev
Redna letna skupščina ŠBK

Redna letna skupščina ŠBK bo 15.6.2017 ob 17.00 v prostorih hotela Paka v Velenju. Vabljeni!

Košarka: 22.05.2017 516 ogledov, 0 komentarjev
Poletne košarkarske priprave v Savudriji
Povečaj

Vabimo vse fante od 9. do 19. leta starosti, da se nam v zadnjem tednu počitnic pridružiš na košarkarskih pripravah, ki bodo potekale v kampu Veli Jože v Savudriji. Poletne priprave bodo potekale pod strokovnim vodstvom trenerjev našega kluba. Vabljeni ste tako tisti, ki boste v našem košarkarskem taboru prvič prišli v stik s košarkarsko žogo kot tudi tisti, ki ste “že izkušeni” košarkarji. Igralci bodo razdeljeni v skupine glede na starost ter košarkarsko znanje. Poleg dveh košarkarskih treningov dnevno te čaka še cela vrsta zabavnih aktivnosti in druženje s sovrstniki.

Košarka: 22.05.2017 403 ogledov, 0 komentarjev
Prijateljska turnirja Elektrine šole košarke
Povečaj

V petek, 02.06.2017, bo v telovadnici OŠ Šmartno ob Paki prijateljska tekma igralcev šol košarke KK Elektra (KŠ Šoštanj in Šmartno, ekipa U-9 (učenci 2. in 3. razreda). V soboto, 03.06.2017, bo v telovadnici OŠ Griže prijateljski turnir igralcev šol košarke KK Elektra (KŠ Šoštanj in Šmartno), ekipa U-10 (l. 2007 in mlajši).

Bridge: 20.05.2017 214 ogledov, 0 komentarjev
Zaključek sezone
Povečaj

Tradicionalno se zaključuje sezona na tekmovanju »DNEVI SLOVENSKEGA BRIDŽA« z moštvenim tekmovanjem od 26. – 28.5.2017 s turnirjem »BAM« (board a match). Srečanje bo v Termah Dobrna. Sobotni večer se bo končal s podelitvijo medalj in pokalov ter plaket za vsa državna prvenstva. Vabljeni!

Najboljši bridžist v Sloveniji v sezoni 2016/2017 Bojan Ambrož s pokali in kupom medalj.

Bridge: 19.05.2017 197 ogledov, 0 komentarjev
Utrinki iz parade učenja
Povečaj

Predstavitev Šaleškega bridge kluba na paradi učenja

Bridge: 15.05.2017 194 ogledov, 0 komentarjev
Medgeneracijski teden

Pridružite se nam na Paradi učenja, kjer bomo predstavili naš klub in igranje bridgea. Dejavnosti bodo potekale v sredo, 17.5.2017 od 15. - 18. ure pred Delavsko univerzo v Velenju.

Ostali športi: 12.05.2017 Brina Skornšek, 259 ogledov, 0 komentarjev
Festival športna – Šoštanj aktivno mesto
Povečaj

Javne in odprte površine so tiste, na katerih odraščamo, odkrivamo svet, se zabavamo, preživljamo čas z družino, preživljamo svoj prosti čas, potujemo v šolo, na delo… So temelji življenja v vsaki skupnosti in imajo zaradi svoje narave potencial za aktivno preživljanje časa z rekreacijo.

Košarka: 12.05.2017 461 ogledov, 0 komentarjev
Gibanje za zdravje – dan druženja in gibanja vseh generacij 2017
Povečaj

Sobotna prireditev »Gibanje za zdravje – dan druženja in gibanja vseh generacij« se nam bo zagotovo vtisnila v spomin tudi zaradi čudovitega sončnega in toplega vremena. S številčno udeležbo na prireditvi smo dokazali, da so medgeneracijsko druženje, skrb za zdravje in gibanje vrednote, ki jih živimo. Otroci ter odrasli so uživali v mnogih delavnicah. Med sodelujočimi je bil tudi KK Elektra.

Košarka: 02.05.2017 465 ogledov, 0 komentarjev
MLAJŠE SELEKCIJE: Rezultati 03.04.-02.05.2017
Povečaj

Košarka: 26.04.2017 969 ogledov, 0 komentarjev
2. SKL: Elektra izpolnila cilj sezone 2016/17 in obstala v 2. SKL
Povečaj

Šoštanjski košarkarji so si v dveh tekmah proti ekipi Hrastnika zagotovili tako željeni obstanek V 2. slovenski košarkarski ligi. Po prvi tekmi v Hrastniku ni kazalo preveč dobro, saj so domačini zmagali kar s 14 točkami razlike (80:66). V oči je bodel predvsem bled pristop Elektre, ki nikakor ni našla odgovora na borbeno igro Hrastinka. V Šoštanju je bila slika popolnoma drugačna. Na veliko veselje ljubiteljev košarke v Šoštanju, so domači košarkaji že od 1. minute tekme pokazali popolnoma drugačen obraz in z izjemno agresivno igro, tako v napadu kot v obrambi, iz minute v minuto višali prednost. Ob polčasu je ta znašala 11 točk. Gostje iz Hrastnika, ki so se zanašali predvsen na Gašperja Ovnika in Dejana Godiclja, so v drugem polčasu nekako uspeli držati razliko okrog 15 točk (za napredovanje bi potrebovali poraz z manj kot 14 točkami razlike) vse do zadnje minute, ko so domačini le strnili vrste ter razliko povišali na končnih 19 točk. Glavni junak domačninov je bil definitivno Žiga Zagorc, ki je poleg tega, da je dosegel največ točk (21), ekipo odlično vodil v odločilnih trenutkih ter se dobesedno metal "na glavo" za vsako žogo. Kot ponavadi, je svoje dodal Sanel Bajramlić (19), z izjemno zrelo igro je zelo navdušil tudi Rok Žnidar Petelinšek (15 točk). Košarkarski klub Elektra se za uspešno izvedeno sezono 2016/2017 iskreno zahvaljuje vsem igralcem (tudi tistim, ki niste več del ekipe) na čelu s trenerjem Vladimirjem Rizmanom in tehničnim vodjem Francem Vahom, saj bomo lahko po vaši zaslugi naslednje sezono v Šoštanju spet gledali 2. SKL. Velika zahvavala gre tudi vsem gledalcem in navijačem kluba, ki ste nas bučno spremljali na vseh domačih ter tudi gostujočih tekmah. NAPREJ ELEKTRA!

Povečaj

Sinoči so v šoštanjskem Kulturnem domu po nekaj letnem premoru znova razglasili najboljše na športnem področju.

Košarka: 16.04.2017 590 ogledov, 0 komentarjev
2. SKL: Celje zmagalo v Šoštanju
Povečaj

V zadnjem kolu letošnje 2. SKL je Elektra gostila ekipo iz Celja. Na tekmi, ki ni praktično odločala več o ničemer, so do prepričljive zmage prišli gosti, ki so visoko prednost 20 točk že po prvi četrtini brez večjih problemov obdržali vse do konca. Elektra si je že v prejšnjem kolu zagotovila 9. mesto na lestvici, ki ji prinaša dodatne kvalifikacije za obstanek proti ekipi Hrastnika. Tokrat je trener Vladimir Rizman preventivno na klopi obdržal dva člane udarne peterke, Jana Rizmana in Aldina Hasića. Najbolj razpoložen igralec na parketu je bil Žiga Zagorc, ki je dosegel 17 točk.

Bridge: 16.04.2017 219 ogledov, 0 komentarjev
Aktivnosti naših članov v maju 2017

Zadnje državno tekmovanje bo v mešanih ekipah, ki bo potekalo 6. in 7. maja v Mariboru.

Zaključek tekmovalne sezone BZS bo v Rimskih Toplicah v dneh od 26. do 28. maja.

Košarka: 09.04.2017 686 ogledov, 0 komentarjev
2. SKL: Elektra z zmago v Sežani do dodatnih kvalifikacij za obstanek v 2. SKL
Povečaj

Košarkarji Elektre se iz Sežane vračajo z veliko zmago, ki jim je že kolo pred koncem rednega dela 2. SKL prinesla tako željeno 9. mesto na lestvici, ki prinaša dodatne kvalifikacije za obstanek z drugouvrščeno ekipo 3. SKL. Zmaga ima še toliko večjo težo, saj tokrat zaradi poškodbe ni zaigral prvi center Pavle Cvetinović. Že sedaj je jasno, da v 3. SKL odhajajo Kolpa Črnomelj, AKK Branik Maribor in Ljubljana. Tekma v Sežani je bila do tretje četrtine praktično vseskozi izenačena, nato pa so Šoštanjčani v 34. minuti po trojkah Hasića in Rizmana prišli do prednosti 8 točk, ki so jo rutinirano obdržali do konca. Jan Rizman je s 28 točkami, 7 skoki in 6 podajami (statistični indeks 31) postal tudi MVP 21. kola 2. SKL. V zadnjem, 22. kolu 2. SKL, ki je na sporedu 15. aprila 2017, Elektra doma gosti Celjane.

Košarka: 05.04.2017 653 ogledov, 0 komentarjev
2. SKL: Avtobusni prevoz navijačev na gostovanje v Sežano
Povečaj

Košarkarji Elektre se to soboto odpravljajo na izjemno pomembno gostovanje v bitki za obstanek k ekipi Mesarija Prunk Sežana. Ker je vsaka podpora s tribun v tem trenutku zelo dobrodošla, bo tudi tokrat za navijače Elektre omogočen avtobusni prevoz na tekmo. Vsi, ki bi radi skupaj s košarkarji Elektre potovali na gostovanje v Sežano in jih vzpodbujali s tribun, kontaktirajte g. Franca Vaha na 040 297 458. Za tiste, ki imate poravnano članarino za leto 2017, je prevoz brezplačen, za ostale prevoz znaša 5€. Prostih mest ni veliko, zato pohitite s prijavami. Odhod je v soboto, 08.04.2017 ob 15.15 izpred Športne dvorane Šoštanj. Povratek sledi v poznih večernih urah.

Povečaj

Po 5. zaporednih zmagah v 2. SKL je Elektra v domači dvorani doživela hladen tuš, saj jih je popolnoma deklasirala ekipa Triglava iz Kranja. Da bo zmaga odšla v Kranj, je bilo znano že po prvi četrini, ki so jo gostje dobili kar za 22 točk. O tem, da so bili gostje izjemno razpoloženi, priča kar 82% met za dve ter 56% za tri točke. Pri domačih je Jan Rizman dosegel 13 točk. Elektra 8. aprila odhaja na gostovanje v Sežano, v zadnjem kolu pa bo teden kasneje, 15. aprila, gostila ekipo Celja. Za sigurno igranje v dodatnih kvalifikacijah za obstanek v 2. SKL morajo šoštanjčani doseči vsaj še eno zmago, v primeru vsaj enega poraza glavnih konkurentov Kolpe Črnomelj v zadnjih dveh kolih pa zmage ne potrebujejo več. Slednji scenarij je sicer zelo malo verjeten, saj Kolpa igra še proti ekipam z dna lestivce, Ljubljani in Mariboru.

Košarka: 21.03.2017 432 ogledov, 0 komentarjev
MLAJŠE SELEKCIJE: Rezultati 15.03-20.03.2017
Povečaj

Košarka: 19.03.2017 670 ogledov, 0 komentarjev
2. SKL: Elektra melje dalje, 5. zaporedna zmaga
Povečaj

Tokrat je padla ekipa Slovenskih Konjic v gosteh z rezultatom 74:76. Začetek tekme je potekal po naših željah, saj je Elektra v 3. minuti prišla do vodstva 3:9. Kmalu zatem so jih tekmeci ujeli in prevzeli pobudo, ki je trajala vse do konca 3. četrtine. Po zaustanku 13 točk v 20. minuti srečanja, je Elektra počasi prevzela vajeti v svoje roke in prednost izničila do konca 3. četrtine. Čeprav so v zadnji čertini Elektrini košarkarji vodili že za 9 točk, se Konjičani niso predali, po nezbranosti Elektre v zadnji minuti so prišli celo do le dveh točk zaostanka, kar pa vseeno ni bilo dovolj že za 5. zaporedno zmago Elektre. Največ točk sta dosegla Jan Rizman (26) in Sanel Bajramlić (20), z izjemno timsko igro je blestel tudi prvi organizator Žiga Zagorc, ki kar 11 krat uspešno podal, ob tem pa pobral tudi 8 odbitih žog. V soboto, 25.03.2017, v Šoštanj prihaja ekipa ECE Triglav.

Košarka: 14.03.2017 462 ogledov, 0 komentarjev
MLAJŠE SELEKCIJE: Rezultati 06.03-14.03.2017
Povečaj

Košarka: 12.03.2017 670 ogledov, 0 komentarjev
2. SKL: Na krilih Bajramlića in Rizmana Elektra dosegla 4. zaporedno zmago
Povečaj

Košarkarji Elektre so nanizali že 4. zaporedno zmago, in sicer nad ekipo AKK Branik Maribor. Ta zmaga za Elektro pomeni tudi pomik na 9. mesto na prvenstveni lestvici 2. SKL, ki ne prinaša več direktnega izpada v 3. SKL. K temu je pripomogel tudi poraz neposrednega tekmeca Elektre za 9. mesto, Kolpe Črnomelj, ki je po podaljšku izgubila v Sežani. Pri Elektri sta se torkat najbolj izkazala Sanel Bajramlić (23 točk) in Jan Rizman (20 točk). V naslednjem kolu Elektra gostuje v Slovenskih Konjicah. Do konca sezone so na sporedu še 4 kola.