Iskanje      Pišite nam
 
Uporabnik: Geslo:     
 Prireditve  Novice:
01.02 - 28.02.2019
Kajuhovo dopisovanje z njegovo ljubeznijo Silvo Ponikvar
28.02.2019 ob 17:00 uri
Pravljična meditacija za otroke z Janjo in medvedkom tapkom
28.02.2019 ob 18:00 uri
Klepet pod Pustim gradom
28.02.2019 ob 18:00 uri
Pustovanje pri Mayerjevih
02.03.2019 ob 15:00 uri
66. mednarodni karneval Pust šoštanjski

 Športne prireditve
24.02 - 24.02.2019
[planinstvo] Planinski pohod po Gaberški poti
01.03.2019 ob 18:00 uri
[planinstvo] Občni zbor PD Šoštanj
06.03.2019 ob 19:00 uri
[planinstvo] Planinski večer - potopisno predavanje
09.03.2019
[planinstvo] Planinski izlet Cerje (343m) - Trstelj (643 m)
23.03.2019
[planinstvo] Planinski izlet z naravovarstveno vsebino

 Nove spletne strani
PGD Šoštanj - mesto
Župnija Šoštanj
Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Šoštanj
Gostilna Acman
MKC Šoštanj
 Najbolj obiskane
Krajevna skupnost Šoštanj
Muzej usnjarstva Šoštanj
Stojan Špegel
PGD Šoštanj - mesto
MKC Šoštanj

 Mali oglasi
  Trenutno še ni oglasov...

 ANKETA

Ni aktivne ankete!

Prikaži ostale ankete »


 VREME

 Pošlji povezavo 
VSE šport kultura, umetnost gospodarstvo šolstvo
kronika lokalna samouprava turizem, zabava religija splošno

Znani začetni peterki
22.12.2006 2818 ogledov, 0 komentarjev 
Zunanja povezava:  (kliknite ikono)
Košarka:
Znani sta začetni peterki članske tekme na 16. Dnevu slovenske moške košarke. Daleč največ glasov, kar 4125 od 6168, je dobil kapetan Uniona Olimpije Marko Milič,
 

Znani začetni peterki


Ljubljana - Znani sta začetni peterki članske tekme na 16. Dnevu slovenske moške košarke. Daleč največ glasov, kar 4125 od 6168, je dobil kapetan Uniona Olimpije Marko Milič

Moštvo Zahoda

Prva peterka (glasovanje košarkarskih navdušencev): Ender Arslan (Union Olimpija), Jaka Hladnik (Triglav), Marko Milič (Union Olimpija), Jure Eržen (TCG – Loka kava), Hasan Rizvić (Union Olimpija).

Preostali vabljeni igralci (izbor trenerja): Jaka Klobučar (Geoplin Slovan), Jamil Terrell (Koper), Kamil Pietras (Misel Postojnska jama), Emir Preldžić (Geoplin Slovan), Simon Finžgar (TCG – Loka kava), Zoran Lazarevski (Kraški zidar JK), Mirza Begić (Geoplin Slovan).

Rezerva: Rok Perko (Triglav).

Trener: Gašper Okorn (Union Olimpija)
Pomočnik trenerja: Gašper Kolman (Union Olimpija)
Pomočnik trenerja: Tina Čujež (iz Šentjurja) - dobitnica nagradne igre


Moštvo Vzhoda

Prva peterka (glasovanje košarkarskih navdušencev): Jimmie Hunt (Alpos Šentjur), Vladimir Mihailovič (Krka), Robert Troha (Helios), Saša Dončić (Helios), Smiljan Pavič (Helios).

Preostali vabljeni igralci (izbor trenerja): Boris Jeršin (Elektra Esotech), Aleš Primc (Zagorje), Igor Jokič (Krka), Salih Nuhanovič (Zlatorog), Jernej Mihalič (Elektra Esotech), Matej Krušič (Alpos Šentjur), Žan Vrečko (Zlatorog).

Rezervi: Klemen Bučar (Krka) in Marko Dimnik (Zagorje).

Trener: Memi Bečirovič (Helios)
Pomočnik trenerja: Predrag Radovič (Helios)
Pomočnik trenerja: Amir Mušič (iz Ljubljane) - dobitnik nagradne igre

 


Na 16. Dnevu slovenske košarke bosta nastopila še dva mlada igralca Košarkarskega kluba Elektra. Domen Demšar v kategoriji mladincev ter Tjaš Špegel v kategoriji dečkov rojenih leta 1993.


 
Omenjene organizacije:
KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA
 

 Komentarje lahko dodajajo samo registrirani in prijavljeni uporabniki portala.

Registriraj se »

Prijavi se »

 Vreme
Kliknite za vreme
 Oglaševanje
Muzej usnjarstva na Slovenskem
MKC Šoštanj
Elektra Esotech na Facebooku
Spletna prodajalna www.copati.com
Sprehajalno-kolesarske poti ob Družmirskem in Velenjskem jezeru
Krajevna skupnost Šoštanj
Oglaševanje na Portalu Šoštanj.info
 
 

- CIGRAD D.O.O. KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA KRAJEVNA SKUPNOST ŠOŠTANJ KRS ŠOŠTANJ, Z.O.O.
JEZIKOVNA ŠOLA LINGUA MEŠANI PEVSKI ZBOR SVOBODA ŠOŠTANJ MLADINSKI KULTURNI CENTER ŠOŠTANJ MUCA COPATARICA ODBOJKARSKI KLUB ŠOŠTANJ - TOPOLŠICA
PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ ŠBK ŠPORTNA ZVEZA ŠOŠTANJ ŠD ŠOŠTANJ -